Телефони Харкова:

  • +38 (093) 341-03-06

Телефони Київа:

  • +38 (096) 703-70-53

Режим роботи:

  • ПН-ПТ 9:00 - 18:00
  • СБ-НД вихідний

Про компанію

Компанія ТОВ «ЕхоКор» подбає про комфорт в Ваших житлових і робочих приміщеннях. Ми постійно розширюємо номенклатуру звукоизолирующих і шумопоглинаючих матеріалів.

ТОВ «ЕхоКор» - перший проект в Україні, який формує готові рішення проблем звукоізоляції і акустики приміщення. Наша компанія пропонує тільки професійні звукоізоляційні матеріали і рішення, здатні допомогти в реальному житті.

Компанія ТОВ «ЕхоКор» постійно розширює співпрацю з проектними та будівельними організаціями, що дозволяє завжди мати в пропонованому асортименті продуктів тільки найнадійніші і затребувані матеріали. Ми маємо можливість забезпечити всіма необхідними матеріалами будівельні проекти будь-якої складності та обсягу: від міських квартир і заміських котеджів, до стадіонів та транспортних вузлів.

Основне правило діяльності нашої компанії - це чітке виконання вимог замовника, і своєчасна відвантаження замовленого матеріалу. Ми намагаємося налагодити довгострокові відносини з замовником шляхом дотримання, в першу чергу, інтересів замовника.

Компанія ТОВ «ЕхоКор» пропонує все, що потрібно для створення комфорту в побуті і на виробництві - це кращі світові та вітчизняні розробки в області звукоізоляції і шумопоглинання.

Професіоналізм і компетентність, а також поважне відношення до клієнтів і партнерів по бізнесу, творчий підхід у вирішенні питань і орієнтація на кінцевого споживача - ось принципи нашої діяльності.